Лінійні щітки (зустрічаються назви: щітки для чищення пуансонів, щітки для вібропресів, смугові щітки, стрічкові щітки) досить широко застосовується в техніці. Це вібропресове устаткування виготовлення штучних бетонних виробів (тротуарна плитка, шлакоблоки, бордюри), транспортерні пристрої на елеваторах, комунальна збиральна техніка тощо.

Відмінною особливістю цих щіток є висока міцність основи, виготовленої із прокатаного сталевого оцинкованого профілю та стабільна жорсткість комбінованого ворсу. Ворс може бути як комбінованим так і односкладовим. Матеріали, що використовуються для ворсу, це різні пластики (поліамід, поліпропілен та ін.) і пружинний дріт (плоска і кругла). Є робочий запас різних матеріалів для щіток.

Нами освоєно виробництво лінійних щіток різних розмірів (основні типорозміри з цінами вказані в таблиці) та з різними характеристиками в залежності від вимог, що пред'являються замовником.

У таблиці вказана ціна на щітки з поліамідним ворсом 2.2х3.3мм та плоским пружинним дротом. Ці щітки добре себе зарекомендували при очищенні пуансонів пресформ для виготовлення дрібноштучних бетонних виробів методом вібропресування (тротуарна плитка, бордюри, шлакоблоки, будівельний камінь…). Завдяки високій щільності розміщення поліамідного ворсу (Поліамід має прекрасні антифрикційні властивості. Поліамідний ворс в процесі роботи щітки залишає слід на пуансоні, оберігаючи його від налипання цементної суміші і захищаючи від передчасного зносу) і плоскої пружинної дроті дрібного перерізу ці щітки ефективно очищають. мінімум шкоди.

  

щітка лінійна пуансон креслення

 

Ми готові виготовити щітки нестандартних розмірів відповідно до технічного завдання.

Для постійних клієнтів та оптових діє система знижок.

 


щітки для очищення пуансонів

 

Щітки лінійні з комбінованим ворсом (поліамід + плоский пружинний дріт). В основному використовується при виробництві дрібноштучних бетонних виробів методом напівсухого вібропресування. Ці щітки розміщуються у верстаті (вібропресі) на рухомій касеті (рухомому ящику з робочою сумішшю) і очищають пуансони прессформи в автоматичному режимі.


 

Щітка лінійна з ворсом із пружинного дроту. Може застосовуватися для очищення сіток печінки, сіткових транспортерів і т. п. Ця щітка має високу жорсткість і зносостійкість.


 

 

 щітка лінійна

Щітки лінійні з алюмінієвого профілю та м'якого ворсу. Можуть застосовуватись для ущільнення різних отворів, щілин тощо.

 

 

Для замовлення щіток зв'яжіться з нашими менеджерами

 

 

Менеджери з продажу щіток: 

                                              +38 (068) 987-41-40

 

                                              +38 (093) 212-45-18

 

                                              +38 (067) 358-92-00

 

                                              +38 (050) 545-79-00

 

                                 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.