Сучасна техніка розвивається дуже швидко. Кожна наступна модель машини стає більш досконалою, вражаючи користувача новим дизайном, продуктивністю та якістю продукції, що випускається. Проектувальники наголошують на зменшення сервісних ремонтів і обслуговування на протязі всього терміну служби машини. І успіхи у цьому напрямі є, кажуть: "дешевше купити нове – чим ремонтувати старе". Але ми живемо у реальному світі та ситуації бувають різні. До всього треба підходити розумно. Це особливо стосується такої специфічної продукції, як промислові щітки. Зношується зазвичай, тільки ворс і його можна замінити. Якщо робота з видалення старого ворсу коштує дешевше ніж основа щітки, то в цьому є економічний інтерес як виробника, так і покупця. Виробник заробляє свій прибуток за менший час, а покупець отримує відремонтовану щітку заощадивши гроші та час простою обладнання. Є робочий запас різних матеріалів для щіток. Відремонтувати чи відновити можна майже всі щітки.

Ремонтопридатною вважається щітка якщо вона має цілу основу і видалення старого ворсу не становить труднощів. Популярною позицією для відновлення є щітки для підлогомийних машин, оскільки конфігурація основи щітки у підлогомийної (клінінгової) машини досить складна і це дуже сильно відображається на ціні нової щітки. Щітки для підлогомийних (клінінгових) машин можуть бути як циліндричними так і у вигляді шайби. Ми пропонуємо оцінити можливість ремонту щіток.

Для оцінки можливості ремонту щіток, вам необхідно надіслати нам щітку, що підлягає відновленню. Як це розкажуть наші менеджери.                                                     

Щітка зносилася ... це не біда! 

    

=>

 Ми її очистимо...  

 

 

=>

І буде вона знову свіжа! 

  

 

Завжди раді допомогти!

Зв'яжіться з нами.

 

 

Менеджери з продажу щіток: 

                                              +38 (068) 987-41-40

                                              +38 (093) 212-45-18

                                              +38 (067) 358-92-00

                                              +38 (050) 545-79-00

 

                                  e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.